Η Ετήσια Τελετή Αποφοίτησης και απονομή επάθλων και βραβείων πραγματοποιήθηκε στο πολυχώρο ΧΑΡΟΥΠΟΜΥΛΟΣ στις 25 Ιουνίου 2015.
IMG_0012Κατά την τελετή παρουσιάστηκε η αξιόλογη προσπάθεια και σκληρή εργασία των μαθητών για 13 χρόνια. Το προσωπικό της Αμερικανικής Ακαδημίας και η οργανωτική επιτροπή σε συνεργασία με τους μαθητές, τους εκπαιδευτικούς, τους γονείς και τα μέλη της κοινότητας εργάστηκαν σκληρά για να διασφαλίσουν ότι στην τελετή θα αντανακλώνται αυτά τα επιτεύγματα. Η τελετή είχε πολύ μεγάλη επιτυχία, τόσο στην παρουσίαση, όσο και σε προσωπικό επίπεδο.

Είμαστε βέβαιοι ότι οι απόφοιτοί μας είναι έτοιμοι για τα επόμενα βήματά τους στην ακαδημαϊκή και προσωπική τους ζωή και τους ευχόμαστε καλή τύχη και ο Θεός να είναι πάντα μαζί τους.

Συγχαρητήρια Απόφοιτοι του 2015! Καλή τύχη σε όλους σας!

Νέα & Εκδηλώσεις